Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
24/07/2023 - 21:10

Nieszczęśliwy wypadek w Przydonicy. Mężczyzna spadł z dużej wysokości

W Przydonicy lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Helikopter przyleciał po ciężko rannego mężczyznę, który - z nieznanych na tę chwilę przyczyn - spadł z wysokości około pięciu metrów. Nieprzytomny z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

W poniedziałkowy wieczór, kilkanaście minut przed godziną dwudziestą, w gminie Gródek nad Dunajcem, a dokładnie w Przydonicy rozegrały się dramatyczne sceny. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, mężczyzna spadł z piętra, z wysokości około pięciu metrów. Upadek okazał się fatalny w skutkach. 

- Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń. Był nieprzytomny - powiedzieli nam strażacy z Nowego Sącza. 

Zobacz też Dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Aż trzy osoby trafiły do szpitala

Jego bliscy, którzy widzieli całe zdarzenie, szybko wezwali pomoc. Błyskawicznie na miejscu zjawili się strażacy i ratownicy medyczni, którzy po przebadaniu poszkodowanego, wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Helikopter przetransportował ciężko rannego mężczyznę do szpitala. 

Jak na razie nie są znane dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. Policjanci ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. ([email protected] Fot. i Film OSP Gródek nad Dunajcem)Dziękujemy za przesłanie błędu