Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
12/06/2018 - 10:45

Niech nie leją wody, że mamy dobre drogi! Prysznica nie robi się z niczego!

Nie trzeba potopu, by część ulic w Nowym Sączu zamieniła się w koryta potoków. Dziś dla przykładu nagraliśmy, jak wygląda sytuacja podczas deszczu na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej, św. Kunegundy i Grodzkiej. Prysznic dla pieszych gwarantowany.

Część kierowców jechała tak, by ominąć kałuże, inni mieli je w głębokim poważaniu. I tak naprawdę na tym powinniśmy zakończyć nasz komentarz. Już tylko na marginesie dodamy, że to skrzyżowanie wcale do wyjątków nie należy i na deszczowe przygody załapać się można w wielu miejscach miasta.

Zobacz też: „Cham” zrobił mi prysznic na ulicy! I co z tego…

Czytelnicy niejednokrotnie zwracają się do nas z prośbą, by wymusić na drogowcach żeby sfrezowali, wyrównali największe muldy, bo to przez nie woda nie trafia do studzienek. Inna rzecz, że takie nierówności stanowią poważne zagrożenie dla rowerzystów - by je ominąć trzeba czasem jechać środkiem jezdni.  Skrzyżowanie wspomnianych wyżej ulic też niejednokrotnie pojawiało się na liście arterii kwalifikujących się do tego zabiegu. Dlaczego? Widać na załączonym filmie.

ES [email protected] Film: ESDziękujemy za przesłanie błędu