Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
19/11/2023 - 07:05

Mówią o czarnej magii. Problemów z budową stadionu Sandecji nie ma końca [WIDEO]

Nie znamy daty otwarcia nowego stadionu Sandecji. Póki co nie wiemy nawet kto dokończy jego budowę. Problemów związanych z inwestycją nie brakuje. Jak odbierają to wszystko mieszkańcy Nowego Sącza? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy.

Stadion Sandecji Nowy Sącz wciąż nieukończony

Problemy z budową stadionu Sandecji to w ostatnim czasie jeden z głównych tematów w Nowym Sączu. Przypomnijmy, że spółka NIK zerwała umowę z Grupą Blackbird, co oznacza bardzo duże opóźnienia. Póki co nie znamy terminu otwarcia.

Władze miasta deklarują, że obiekt jest wykonany w 80 procentach. Piłkarze “Biało-czarnych” w kolejnych miesiącach będą musieli nadal rozgrywać więc swoje mecze poza Nowym Sączem. Jak całe zamieszanie wokół inwestycji odbierają mieszkańcy? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej.

Mieszkańcy Nowego Sącza o budowie stadionu

- Dla mnie porażką było w ogóle budowanie nowego stadionu w tym miejscu. Powinien być za miastem, gdzie pomieściłby więcej ludzi i mogłyby się na nim odbywać różne imprezy. Tutaj jest to bez sensu, a kosztowało tyle pieniędzy i do tej pory nie wiadomo, kiedy będzie skończone - mówi nasz rozmówca.

- Nic na ten temat nie wiem, bo nie interesuje się sportem - twierdzi sądeczanka. - To jest naprawdę jakaś czarna magia. Nie wiadomo o co chodzi, więc pewnie o pieniądze. Karygodne, co z tym zrobili - dodaje kolejna osoba.

Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, montaż: Mateusz Pogwizd)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu