Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
07/01/2023 - 16:55

Mieszkańcy długo na to czekali! Te ulice są już wyremontowane [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Na takie informacje mieszkańcy zawsze czekają z utęsknieniem. Podczas remontów dróg występują przecież utrudnienia w ruchu. Teraz Gorliczanie będą już jednak mogli poruszać się po zmodernizowanych ulicach. Zobaczcie, jak wyglądają.

Remonty w Gorlicach

W całym regionie remontowanych jest wiele ulic. Dotyczy to m.in. Nowego Sącza, gdzie roboty trwają chociażby na Alejach Piłsudskiego. Powstają tutaj nowe ronda. Także w Gorlicach były niedawno wykonywane prace. Drogi po renowacji są już gotowe!

Oddane do użytku zostały w ostatnim czasie ulice Ogrodowa i Rzeźnicza. Ich remont był możliwy dzięki środkom z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Całość wygląda teraz dużo lepiej niż wcześniej!

- Zakres prac objął m.in. przebudowę nawierzchni, chodnika, rozdział kanalizacji ogólnospławnej, przebudowę wodociągu, gazociągu, sieci energetycznej oraz budowę nowego oświetlenia, w tym na nieoświetlonej do tej pory ul. Rzeźniczej – informuje Urząd Miasta.

Prace drogowe zakończone

To jednak nie wszystko. Zakończył się już bowiem także remont fragmentu ul. Słowackiej. Była to kontynuacja prac z 2016 i 2017 roku. - W ramach zadania wykonane zostało korytowanie, ułożenie podbudowy, krawężników betonowych oraz nawierzchni z kostki betonowej – przekazuje gorlicki magistrat. ([email protected], fot.: UM Gorlice, wideo: UM Gorlice)

Gorlickie drogi po remoncie
Na takie informacje mieszkańcy zawsze czekają z utęsknieniem. Teraz Gorliczanie będą już mogli poruszać się po zmodernizowanych ulicach.


Dziękujemy za przesłanie błędu