Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
26/05/2021 - 09:25

"Kocham Cię Mamuś!" Uczniowie sądeckiej "Dwójki" pamiętali o swoich mamach

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień. Wszystkie mamy obchodzą swoje święto. To dobra okazja, aby podziękować im za to, co dla nas robią. Za ich nieskończoną troskę, wyrozumiałość i poświęcenie od pierwszych dni naszego życia.

Mama to osoba, na której spoczywa ogromna odpowiedzialność i nieograniczony zakres obowiązków. Pracuje na dwie zmiany, dzień i noc. Ma nielimitowany czas pracy. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nie ma przerw i urlopów. Pracuje nawet w dni wolne, wakacje i święta.

Zatrudnienie na tym stanowisku wymaga poświęceń i maksymalnej koncentracji, a także nieustannej dostępności. A co najważniejsze, nie pobiera za to żadnego wynagrodzenia. Jednak jest to praca niewyobrażalnie satysfakcjonująca. Takie właśnie są nasze mamy, które dzisiaj obchodzą swoje święto.

O swoich mamach nie zapomnieli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu, którzy złożyli życzenia i zaśpiewali piosenkę.

- Wszystkim mamom z okazji ich święta składamy wyrazy wdzięczności, za ich miłość, troskę i cierpliwość. Drogie mamy życzymy wam dużo zdrowia, szczęścia i radości. Niech spełnią się wszystkie wasze marzenia.

Życzenia swojej mamie złożyła także Dorota Smaga, dyrektor sądeckiej „Dwójki”.

- Mamuś! Jesteś najwspanialszą mamą na świecie. Chciałam ci najpierw podziękować za miłość, za to że nauczyłaś nas kochać, że powiedziałaś nam co jest najważniejsze w życiu – rodzina. Musimy o nią dbać i pielęgnować. Zawsze byłaś przy mnie i jesteś do tej pory i to jest najważniejsze. Mamo! Życzę ci zdrowia, dużo lepszego zdrowia niż masz obecnie. Życzę szczęścia, choć szczęście masz w postaci kochającego taty i nas wszystkich. Mamo dziękuję ci za wszystko.

[email protected] Fot. i Film D. SzlagDziękujemy za przesłanie błędu