Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 września. Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery
17/03/2022 - 10:25

Jechała pod prąd ul. Radziecką. Rozbiła dwa drogie mercedesy [ZDJĘCIA]

Nie zauważyła znaków? Jechała pod prąd ulicą Radziecką w kierunku Węgierskiej. To się nie mogło dobrze skończyć. Kobieta rozbiła dwa mercedesy. Najważniejsze jednak, że nikomu nic poważnego się nie stało.

Tuż przed godziną dziesiątą, na ulicy Radzieckiej w Nowym Sączy zderzyły się dwa mercedesy. Jednym z pojazdów podróżowały dwie kobiety, a drugim jechał mężczyzna. Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne. Chwilę później na miejsce dotarło pogotowie ratunkowe i policja. 

Zobacz też Rozbiła mercedesy, nie dostała mandatu. Mamy nagranie z wypadku na Radzieckiej

Kobieta, która kierowała mercedesem z limanowskimi numerami rejestracyjnymi, skarżyła się na dolegliwości. Ratownicy zabrali ją do karetki i udzielili pomocy medycznej. Pozostałym osobom nic poważnego się nie stało. 

- Widziałem cały wypadek. Do kraksy doszło na drodze jednokierunkowej. Kobiety, które poruszały się białym mercedesem, jechały pod prąd, w kierunku ulicy Węgierskiej. Jechały powoli, podobnie zresztą jak mężczyzna, który jechał od ulicy Węgierskiej ulicą Radziecką. Prawdopodobnie kierującą oślepiło słońce i nie zdążyła zahamować. W tym miejscu często się zdarza, że kierowcy jadą pod prąd. Czasem im się uda bezpiecznie przejechać. Tym razem skończyło się wypadkiem - powiedział nam świadek, który widział całe zdarzenie. 

W tej chwili na ulicy Radzieckiej nie ma już żadnych utrudnień. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. Otrzymaliśmy od naszego Czytelnika nagranie z momentu wypadku. Już za chwilę opublikujemy je na naszym portalu. ([email protected] Fot. i Film R. Gajewski)

Groźny wypadek na ul. Radzieckiej. Droga zablokowana
Na ulicy Radzieckiej w Nowym Sączu zderzyły się dwa mercedesy. Jedna osoba jest poszkodowana. W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Droga jest całkowicie zablokowana.


Dziękujemy za przesłanie błędu