Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
10/05/2022 - 19:20

Jaką receptę na „Zgodne małżeństwo” ma Aleksandra Tyl? Będziesz zaskoczony

Aleksandra Tyl to autorka bestsellerowych powieści obyczajowych dla dorosłych i przygodowych dla dzieci. Jej książki charakteryzują się wartką akcją oraz dobrą dawką humoru i wzruszeń. Inspiracje czerpie z życia. Kto miał okazję wziąć do ręki którąś z jej książek i zagłębił się w jej treść ten zapewne. Nie, nie, nie będziemy zdradzać szczegółów.

Z Aleksandrą Tyl można będzie się spotkać już w ten weekend w Nowym Sączu podczas tegorocznych 4. Sądeckich Targów Książki w Nowym Sączu. Na spotkanie zapraszamy na teren Wyższej Szkoły Biznesu-NLU. Ta prestiżowa uczelnia jest partnerem targów.

Aleksandra Tyl z wykształcenia jest psychologiem i choć nie pracuje w zawodzie, to chętnie korzysta z wiedzy, tworząc wyrazistych bohaterów. Mieszka z rodziną w Warszawie. Jest miłośniczką czekolady, mistrzyni prokrastynacji. Pisze głównie nocami.

Spotkanie z autorką jest jednym z punktów tegorocznych 4. Sądeckich Targów Książki. Drodzy Czytelnicy w sobotę już rezerwujcie sobie na nie czas.

Z Aleksandrą Tyl będziemy rozmawiać o jej najnowszym książkowym hicie – bestsellerowej najnowszej książce otwierającej cykl powieści komediowych.

Pierwsza z nich miała premierę 21 kwietnia "ANTYromantyczna komedia "Zgodne małżeństwo".

W niedzielę z udziałem tej autorki przewidziane jest spotkanie dla dzieci w strefie dziecka "Czy pisanie to trudne zadanie?" rozmowa o książkach, czytaniu i powieściach autorki dla dzieci z serii "Leo! Znowu Ty?".

[email protected], fot. arch. Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu