Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
23/11/2019 - 15:30

Góra karmy i licytacja obrazu dla schroniska! Kto pójdzie w ślady Kordiana?

Aż 300 kilo najlepszej jakości karmy trafiło dziś za sprawą gwiazdy disco polo z Sądecczyzny do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu. Wacław Cieślik zorganizował też na rzecz tutejszych czworonożnych pensjonariuszy aukcję obrazu swojego autorstwa.

Wszyscy doskonale wiemy, że gdy trzeba pomóc dziecku albo zmobilizować Sądeczan do pomocy innym Kordiana nigdy nie trzeba namawiać do wsparcia do akcji. Gwiazda disco polo co roku czynnie włącza się na przykład do akcji Serce Sercu organizowanej przez Fundację Sądecką.

Zobacz też: Szykuje się sensacja? Przez dziewczynę z gór Kordian porzuci disco polo? [WIDEO]

Okazuje się, że serce Wacława Cieślika jest o wiele większe niż nam się wydawało, że muzyk nie potrafi też przejść obojętnie wobec potrzeb naszych braci mniejszych. Trudno opisać wzruszenie i radość prowadzących otwarte dwa miesiące temu schronisko na Tłokach gdy Kordian zajechał tu dziś z 300 kilogramami karmy wysokiej jakości i kocami dla psiaków i kotów tu mieszkających.

Już na miejscu, w asyście kierownika schroniska Joanny Otto piosenkarz zorganizował też na żywo na swoim profilu na Facebooku aukcję namalowanego przez siebie obrazu namawiając jednocześnie wszystkich swoich fanów do adopcji zwierzaków z tej placówki i do wspierania je również rzeczowo – karmą, kocami, pościelą I tym wszystkim, co w zimie będzie tu szczególnie potrzebne.

Czy inne znane osoby z Sądecczyzny pójdą w ślady Kordiana? Czas pokaże, ale już wiemy że Wacław Cieślik na jednej tego typu akcji nie poprzestanie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)