Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
05/10/2022 - 11:10

„Głosuję na PiS, bo to rodzinna tradycja”, czyli sądeczanie o wyborach [WIDEO]

Do wyborów parlamentarnych pozostał rok. Podczas trwającej kadencji działo się bardzo dużo. Kto na chwilę obecną cieszy się największym poparciem mieszkańców Sądecczyzny? Kogo tym razem obdarzą zaufaniem? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej. Sprawdźcie, co mówili:

Mijają trzy lata od ostatnich wyborów parlamentarnych. W przyszłym roku ponownie udamy się do urn, aby wybrać swoich przedstawicieli do sejmu i senatu. Przed nami zatem gorący okres kampanii i prezentacji oferty programowej na kolejne lata.

Z naszego okręgu wyborczego mandat posła sprawuje 8 przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości oraz po jednym Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Na kogo sądeczanie będą głosowali w kolejnych wyborach? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej.

- Myślę, że będę głosował na PiS, bo to jedna z najlepszych partii politycznych. Od zawsze byłem za nimi – mówi nasz rozmówca. – Na pewno nie poprę tych, którzy teraz rządzą, bo ich po prostu nie lubię – dodaje kolejny.

– Najlepszym kandydatem będzie Ryszard Wilk, lider partii Korwin w Nowym Sączu. W tym momencie, to jedyna osoba z naszego regionu, która faktycznie będzie reprezentować młode pokolenie Polaków, chcące zmiany i prawdziwej wolności gospodarczej – twierdzi sądeczanin. – Zagłosuję na PO, bo mi najbardziej odpowiada ich program – wyjaśnia kobieta.

Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski)Dziękujemy za przesłanie błędu