Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
18/05/2017 - 15:50

Czerwony Kapturek przepadł w wyborach. Juwenalia PWSZ 2017 rozpoczęte! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rozpoczęli tegoroczne juwenalia. Tradycją jest, że w pierwszym dniu maszerują w barwnym korowodzie, poprzebierani za różne postaci. Marsz kończy się konkursem na najlepszy strój, a studenci, którzy wykazali się największą pomysłowością zostają nagrodzeni. Która postać wygrała?

Nie zabrakło postaci z bajek oraz filmów science fiction. W marszu juwenaliowym można było dostrzec  czerwonego kapturka, chirurga, Dodę, wiedźmina, czarownice, ale także liczne zwierzaki - tygrysa, świnkę, motyla czy niedźwiedzia.  

Zobacz także: Juwenalia 2017 rozpoczęte. Studenci PWSZ z kluczami do bram miasta Nowego Sącza [ZDJĘCIA, VIDEO]

W skład jury weszli przedstawiciele władz uczelni PWSZ oraz prezydent Ryszard Nowak. Komisja oceniająca miała bardzo trudne zadanie, bo wszyscy wyglądali wspaniale. Po krótkiej konsultacji jury uznało, że pierwsze miejsce zajmie dziewczyna przebrana za pannę młodą, drugie Storm z X-Mena, a trzecie Szejk poszukujący żony. 

RG, KS

Konkurs na najlepszy strój Juwenaliów PWSZ 2017. Poznajecie te postacie?
Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej rozpoczęli tegoroczne Juwenalia. Tradycją jest, że w pierwszym dniu maszerują oni w barwnym korowodzie, poprzebierani w różne postacie. Marsz kończy się konkursem na najlepszy strój. Studenci, którzy wykazali się największą pomysłowością zostają nagrodzeni.
Dziękujemy za przesłanie błędu