Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
17/11/2017 - 08:45

Bardziej niż „psiej apokalipsy” mają już dość pustych obietnic Urzędu Miasta! [WIDEO]

O sprawie kilkudziesięciu psów przetrzymywanych w mieszkaniu w bloku przy Zamenhofa 8 pisaliśmy już wiele razy. Mimo deklaracji ze strony władz miasta, zaangażowania kilku innych instytucji: sądu, prokuratury, powiatowego lekarza weterynarii psy nadal są przetrzymywane w mieszkaniu i ciągle się rozmnażają. A ich właściciele nie ustają w atakach na sąsiadów. Gehenna trwa…

Gehenna mieszkańców Zamenhofa 8 trwa, jedyne co się zmieniło, to temperatury. Teraz jest zimnej więc i odór psich odchodów jest trochę mniejszy… Co na to lokatorzy? Posłuchajcie sami.

Zobacz też: 

Psia apokalipsa w dwupokojowym mieszkaniu na czwartym piętrze! Strop się wali od fekaliów 22 psów 

Jeśli odbierzecie mi psy, to się zabiję - mówi właściciel 22 psów z Zamenhofa 

Groźba epidemii jest całkowicie realna! Ale sanepid 22 psów z mieszkania nie usunie… 

Właścicieli psów z Zamenhofa boją się wszystkie okoliczne schroniska! Miasto weźmie na siebie koszt eksmisji czworonogów?

Miasto eksmituje czworonogi! Koniec psiej apokalipsy na Zamenhofa

„Psia Apokalipsa” w „Uwadze!”: właścicielka czworonogów straszy dziennikarzy mafią i grozi ich rodzinom. Wszystko w rękach sądu

Ofiar „psiej apokalipsy” przybywa. Koszmar przy Zamenhofa trwa a miasto chowa głowę w piasek

Jeden z lokatorów uważa, że miasto, które zobowiązało się do załatwienia sprawy, czyli eksmisji psów na przełomie września i października powinno zwolnić lokatorkę mieszkania komunalnego zniszczonego przez psie fekalia z płacenia czynszu. Są tacy którzy idą dalej i uważają, że miasto powinno pokryć jej koszty najmu lokalu, do którego wyprowadziła się w chwili, gdy przy Zamenhofa już nie dało się mieszkać.

Pytają, jak długo jeszcze mają znosić ataki właścicieli psów. Policja gości tu niemal codziennie. Na drzwiach, gdzie trzymane są czworonogi małżeństwo T. wywiesiło kartkę, która chyba największych sceptyków jest w stanie przekonać, że ci ludzie naprawdę potrzebują leczenia.

My w tej sprawie wysyłaliśmy zapytania do Urzędu Miasta już kilka tygodni temu. Do dziś nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu