Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
06/08/2017 - 14:30

Awantura na osiedlu Millenium. Pili aż przyjechała policja

Przed gimnazjum nr 3 na osiedlu Millenium systematycznie zbierają się całe hordy, żeby pić, tłuc butelki i szaleć. Jedni starsi, inni młodsi - jedno jest pewne, ludzie spać nie mogą. Libacje sięgnęły apogeum w nocy z 4 na 5 sierpnia.

- Spać nie można było. Towarzystwo tłukło się tak, że na czwartym piętrze słyszałam ich tak, jakby krzyczeli tuż za oknem. Najgorszy był ten łomot: ktoś walił w ścianę czymś ciężkim. Koło godziny czwartej nie wytrzymałam i zadzwoniłam na policję.

Patrol przyjechał po około pół godzinie. Zwinęli dwie osoby, reszta się rozeszła, ale niedługo wrócili znów w to samo miejsce. Tyle tylko, że zrobiło się ciszej – komentuje mieszkanka Millenium.

Zobacz też: Jak minął tydzień? Pod psem, ale za to korki były tylko wirtualne a GOPR-owcy zwarci i gotowi

Kobieta zaalarmowała nas, że pijana banda doszczętnie zdewastowała jedną ze ścian w szkole. - Dosłownie wybili dziurę na wylot w tym łączniku między szkołą a salą gimnastyczną. Samo zobaczcie jak to wygląda - komentuje.

Dlaczego mieszkańcom zależy na nagłośnieniu tematu? Bo szkoła ma monitoring, ale jeszcze się nie zdarzyło by policja wyciągnęła jakieś poważniejsze konsekwencje wobec band, które zbierają się przed budynkiem.

- Ta sama hołota potem rysuje auta, wyrywa lusterka. Potrafią nawet na maskę samochodu wywrócić kosz na odzież używaną  – dodaje kolejna osoba.

ES [email protected] Film: Krzysztof Stachura

Dewastacja szkoły
Po co zniszczenia ? Do szkoły można dostać się inaczej


Dziękujemy za przesłanie błędu