Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
09/09/2018 - 02:30

Agropromocja: sądeczanie zachwycali się krzewami Centrum Ogrodniczego Park-M

Podczas tegorocznej Agropromocji w Nawojowej wielkim zainteresowaniem sądeczan cieszyło się stoisko Centrum Ogrodniczego Park-M. Piękne ozdobne krzewy przyciągały gości.Była to okazja do tego, aby porozmawiać o krzewach ze specjalistami.

Podczas tegorocznej Agropromocji w Nawojowej nie mogło zabraknąć Centrum Ogrodniczego Park-M. Na stoisku, które znajdowało się tuż przed sceną można kupić piękne rośliny oraz uzyskać poradę doświadczonego personelu.

- W Centrum Ogrodniczym stawiamy przede wszystkim na jakość produktów oraz obsługę na najwyższym poziomie, a  zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, stąd dzisiaj nasza obecność na targach, aby jeszcze bliżej poznać ich preferencje – wyjaśniają przedstawiciele Centrum Ogrodniczego Park-M.

Zobacz też Agropromocja 2018: rośliny, zwierzęta, maszyny i folklor [ZDJĘCIA]

Firma Park - M realizuje obecnie milionowe kontrakty na terenie całej Polski, a liczba pracowników sięgnęła już prawie 500 osób. Podczas Agropromocji stoisko z pięknymi krzewami cieszyło się wielkim zainteresowaniem sądeczan, którzy co chwilę podchodzili i rozmawiali z przedstawicielami firmy. 

RG [email protected] Fot. RG

Partnerem Wydania "Agropromocja 2018", dodatku do wrześniowego miesięcznika "Sądeczanin" jest Łącki Bank Spółdzielczy

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"