Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
21/07/2023 - 18:25

Absolwenci Wydziału Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych odebrali dyplomy

Kolejnych 184 absolwentów studiów licencjackich i magisterskich Wydziału Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych odebrało w piątkowe popołudnie dyplomy ukończenia tej prestiżowej uczelni. Dla młodych ludzi, dla których był to dzień szczególny nie zabrakło gratulacji. Były życzenia pomyślności, bo wiele z tych absolwentów już za chwilę będzie rozpoczynało własną karierę zawodową.

Uroczystość wręczenia im dyplomów odbyła się w auli im. Profesora Andrzeja Bałandy przy al. Wolności 40. Nie zabrakło na niej władz miasta na czele z prezydentem Ludomirem Handzlem, władz uczelni i pracowników naukowych. Obecni byli sądeccy przedsiębiorcy, a także Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego.

Gospodarz miasta gratulując obecnym na sali absolwentom z naciskiem zaznaczył, aby zawsze ufali nauce.

Dr Halina Potok, prorektor ds. studenckich i kształcenia w Akademii Nauk Stosowanych życzyła młodych ludziom, by nie przestali marzyć i te marzenia realizowali.

- Przyszłość każdego z nas w większości zależy od naszych marzeń – powiedziała dr Halina Potok. – Życzę Państwu, jak najpiękniejszych marzeń. Takich, które Was będą wzbogacać i budować i osób wokół siebie takich, którzy będą Was wspierać i pokazywać, którą drogą iść. Proszę pamiętać, że uczelnia jest zawsze dla Państwa otwarta. Proszę nas odwiedzać, dzielić się swoimi doświadczeniami i sukcesami.

Dzisiaj dyplom ukończenia Wydziału Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych odbierali absolwenci, którzy zdobyli tytuł licencjata oraz ci, którzy ukończyli pięcioletnie studia magisterskie.

Młodych ludzi, dla których ten piątek był wyjątkowy nie opuszczały emocje.

- Oprócz tego, że odbieramy dyplom to dla nas jest to szczególny dzień – powiedziała „Sądeczaninowi” Anna Saska, tegoroczna absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych ANS w Nowym Sączu. – Kończy się pewien rozdział w naszym życiu. Kończy się rozdział nauki, kończą się tak naprawdę wakacje. Ja zrobię sobie chwilę wytchnienia, a potem zaczynam szukać pracy.

([email protected], fot. IM., Janusz Bobrek – ANS w Nowym Sączu), © Materiał chroniony prawem autorskim.

Absolwenci Wydziału Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych odebrali dyplomy
Absolwenci Wydziału Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych odebrali dyplomy


Dziękujemy za przesłanie błędu