Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
23/11/2023 - 06:45

Akcja Serce-Sercu nabiera tempa. Wspiera nas Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel

Akcja Serce-Sercu z każdym dniem nabiera tempa. Lada chwila zaczynamy. Już początkiem grudnia w sklepach na terenie Sądecczyzny pojawią się nasi wolontariusze. W naszą akcję postanowił włączyć się także Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel. Dziękujemy!

Choć akcja Serce-Sercu rusza dopiero 1 grudnia, to z każdym dniem nabiera coraz większego tempa. Codziennie zgłaszają się do nas kolejne szkoły, firmy i właściciele sklepów, którzy chcą wziąć udział w naszej akcji i razem z nami zrobić coś niezwykłego. 

W akcję Serce-Sercu postanowił włączyć się również sam Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel

- Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia. Wtedy szczególnie otwieramy nasze serca. Wkrótce po raz kolejny rusza akcja Serce-Sercu. Tysiące wolontariuszy będą zbierać dary dla potrzebujących. Również i my włączymy się w ten proces – zapewnia prezydent Ludomir Handzel.

Zobacz też Zróbmy to razem! Już za kilka dni rusza wielka akcja Serce-Sercu 

Każdy z nas może włączyć się w akcję Sercu-Sercu. Wystarczy odwiedzić sklep, w którym będą nasi wolontariusze, zrobić zakupy i wrzucić choć kilka produktów do wózka. Najbardziej potrzebne są produkty długoterminowe takie jak np. mąka, cukier, makaron, herbata, ryż oraz słodycze dla dzieci.

Już za kilka dni na portalu "Sądeczanin" zostanie opublikowana lista sklepów, w których spotkacie naszych wolontariuszy. Będą oni mieli identyfikatory i ulotki z charakterystycznymi dwoma czerwonymi sercami. Chętnie odpowiedzą na wasze pytania.  

Pamiętajcie, warto pomagać! Dobro wraca! ([email protected] Film R. Gajewski)

Dziękujemy za przesłanie błędu