Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
20/02/2019 - 13:20

Joanna Kulig już urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Joanna Kulig urodziła, donosi „Super Express”, który powołuje się na słowa producenta filmowego Piotra Dzięcioła. Według doniesień dziennika dziecko przyszło na świat kilka dni temu.

- Joasia urodziła kilka dni temu – przytacza Super Express, słowa producenta filmowego, Piotra Dzięcioła, który przebywa w Los Angeles. Według informacji dziennika dziecko pochodzącej z Muszynki Joanny Kulig przyszło na świat kilka dni temu. Nie wiadomo jednak, czy to chłopiec czy dziewczynka. Jakiś czas temu magazyn "Flesz" informował, że 37-letnia aktorka urodzi syna. Sami rodzice na razie w tej sprawie milczą.

Czytaj też Dają dziecku przyszłość i charakter. Jakie imiona są u nas na topie w 2019 roku

Jak donoszą plotkarskie media Kulig zdecydowała się na poród w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. To prywatna klinika gwiazd, gdzie na świat przychodzą dzieci największych gwiazd Hollywood.

Jeszcze w ciąży aktorka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, żeby promować "Zimną wojnę" przed Oscarami. Razem z mężem wynajęli mieszkanie w Santa Monica i postanowili, że ich pierwszy potomek przyjdzie na świat w USA. Przed porodem Kulig podpisała kontrakt z amerykańskim dystrybutorem "Zimnej wojny", Amazon Studios, który wkrótce wyemituje serial zatytułowany „Hanna”. O nowej produkcji, która być może okaże się hitem, mówiło się już od dłuższego czasu. Polska gwiazda rodem z Muszynki zagra jedną z ról.

Czytaj też Zaglądają do kieszeni Katarzynie Zielińskiej. Ile naprawdę zarabia? 

Na razie aktorka nie planuje powrotu do Polski. Pojawiły się nawet spekulacje, że w ogóle nie wróci już do kraju. Kulig w rozmowie z "Vouge" zdradziła, że nie jest przesądzone, czy zostanie w Stanach na zawsze: "Mogłabym żyć w różnych miejscach świata. Ale zamieszkać tu na stałe? Nie myślę o tym w ogóle".

Czy polska gwiazda pokaże się na gali rozdania Oscarów, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 lutego, w Los Angeles?

Czytaj też Poseł Zielińska nie odpuszcza polityce. Będzie karmić piersią w sejmie?

- Nie wiem jeszcze czy do nas dołączy… - wzrusza ramionami Dzięcioł, napisał Super Express.

[email protected] fot..InstagramDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)