Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
29/07/2017 - 10:20

"Dziewczyno"- w pierwszym teledysku zespołu Ciupaga wystąpiła Bożenka z Klanu

Piątkowy wieczór, na sali wielu gości, a na scenie przedstawiciele regionalnego zespołu "Ciupaga". Były podziękowania, wręczenie pamiątkowych wyróżnień oraz najważniejsze: premiera teledysku do piosenki "Dziewczyno" wraz z prezentacją kulis nagrania.

Uroczysta premiera pierwszego teledysku zespołu Ciupaga odbyła się w piątek 28 lipca, w Parku Technologicznym 3.0 MMC Brainville. Wśród zaproszonych gości dało się zauważyć przedstawicieli władz miasta oraz regionu. Obecni byli Stanisław Pasoń, Tomasz Zaręba, Michał Kądziołka, Tomasz Michałowski i Leszek Langer. Prócz nich na imprezie gościli przedsiębiorcy współpracujących z zespołem, zaangażowani w produkcję clipu.

- Dla nas to wyjątkowa chwila, bardzo ważne wydarzenie. Udało się wydać pierwszy teledysk. Samemu wydarzeniu, jakim była premiera towarzyszyły ogromne emocje, dopisali goście, bo byli z nami przedstawiciele władz, współpracujących firm i przyjaciele. Mogliśmy się podzielić naszym dziełem w takim gronie - mówił Piotr Krzywdziński, lider zespołu.

Uroczystość rozpoczęła się od zaprezentowania gościom teledysku, następnie mogli zapoznać się z kulisami nagrań i produkcji. Później była masa podziękowań, na scenie wszyscy wymieniali serdeczności. Następnie główni bohaterowie wieczoru, czyli zespół "Ciupaga" uraczyli zgromadzonych swoim występem. Zaprezentowali również drugi utwór, który zostanie wzbogacony o teledysk. Prace nad nim już trwają!

Kolejnym etapem było wręczenie oficjalnego wyróżnienia za promocję Nowego Sącza. W imieniu prezydenta Ryszarda Nowaka, elegancki obraz z okazji 725-lecia miasta wręczył Tomasz Michałowski, zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji w Urzędzie Miasta.

- Twórczość zespołu "Ciupaga", to rewelacyjna reklama dla naszego miasta i całego regionu. Odnosi się to do naszych lokalnych tradycji, co doskonale promuje Sądecczyznę w skali całego kraju i nie tylko. Nowy Sącz jest bardzo wdzięczny za tak pozytywny przekaz, świetną promocję - wyjaśnił Michałowski.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. Eryk KowalskiDziękujemy za przesłanie błędu