Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
06/12/2022 - 16:35

Miliony Sądeczan i Małopolan czytają "Sądeczanin.info"

Serwis Sądeczanin.info to od lat podstawowe źródło informacji o tym, co ciekawego, ważnego i użytecznego dla naszych Czytelników dzieje się nie tylko w Małopolsce i w regionie sądeckim. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami każdego dnia!

Listopad był kolejnym miesiącem, gdy serwis Sądeczanin.info, w codziennych staraniach naszego zespołu redakcyjnego o uwagę Czytelników, odnotował znakomite wyniki. Listopad 2022 roku zakończyliśmy - według ogólnie uznawanych danych Google Analytics - liczbą ponad 2,4 miliona unikalnych użytkowników oraz ponad 12 milionów odsłon. 

Co miliony Sądeczan i Małopolan czytają? Serwis Sądeczanin.info

W skali roku to już niemal 18 milionów użytowników i ponad 130 milionów odsłon. Stawia to nas w pierwszym szeregu informacyjnych mediów nie tylko Małopolski, bowiem z materiałów publikowanych przez nas korzystają często tak mieszkańcy gmin wokół Nowego i Starego Sącza, Krynicy, Brzeska, Gorlic, Grybowa, Limanowej, Tarnowa, Krakowa, jak i sąsiednich województw. Bardzo za to dziękujemy.

Sądeczanin.info to nie tylko dział Wiadomości. To również mnóstwo użytecznych informacji o pracy, zarobkach, małym i dużym biznesie z działu Gospodarka, wiele aktualnych doniesień o życiu klulturalnym i duchowym Sądecczyzny w kategorii Kultura, Edukacja, Religia, jak i aktualne wydarzenia z działu Pod Paragrafem. Chwilę uśmiechu daje najczęściej to, co publikujemy w dziale Rozmaitości. Nie zapominamy również o sporcie, ekologii, a także o Zdrowiu. Wierzę, że poranna kawa z Sądeczanin.info na pewno każdemu przyniesie korzyści.

miesięcznik "Sądeczanin" i kwartalnik "Sądeczanin HISTORIA"

Dziękuję także naszym reklamodawcom. Bez Waszego zaufania po prostu nie udałoby się nam utrzymać na bardzo trudnym, lokalnym rynku. Nie jesteśmy dotowanym przez budżet teatrem, czy oddziałem ogólnopolskiego koncernu. Sądeczanin.info to rdzennie sądeckie medium i tak jak wiele innych, wyrosłych tu przedsięwzięć, sami musimy zadbać o konieczne przychody.

Gwarantuję, że każda złotówka zainwestowana w reklamę w Sądeczaninie - tak w serwisie, jak miesięczniku "Sądeczanin" czy kwartalniku "Sądeczanin HISTORIA" - przyniesie satysfakcjonujący zwrot. ([email protected])
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu