Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
13/02/2023 - 11:50

Kolejne rekordy "Sądeczanina". No, takich wyników jeszcze nie mieliśmy

Ostatnio miło mi było pochwalić się wynikami w listopadzie ubiegłego roku. Strony internetowego serwisu Sądeczanin.info odnotowały wtedy 12 milionów odsłon. A co działo się w grudniu i styczniu? To dopiero były wyniki!

Jakim wynikiem zamknęliśmy ostatni miesiąc minionego roku? Google Analytics zliczył 14 miilionów odsłon i ponad 3,3 mln unikalnych użytkowników. To sprawiło, że jeszcze bardziej zbliżyliśmy się do największych serwisów informacyjnych województwa, takich jak gazetakrakowska.pl. A wszystko dzięki zainteresowniu Czytelników materiałami opublikowanymi w sadeczanin.info. Bardzo za to dziękuję!

A styczeń tego roku okazał się jeszcze lepszy. Wśród setek stron internetowych ubiegających się o uwagę odbiorców materiały w sadeczanin.info przebiły się na tyle, że zainteresowały aż, znów za Google Analytics, 4,1 mln unikalnych użytkowników, którzy zechcieli wykonać 18,5 mln odsłon. Będziemy się starali nie utracić Państwa zaufania, oferując na stronach sadeczanin.info to, co Was najbardziej interesuje - treści użyteczne i ciekawe. Teksty szybko publikowane, opatrzone zdjęciami i materiałami wideo, które - jak obserwuję - cieszy się coraz większym powodzeniem. Tylko w styczniu obejrzane zostały niemal 300 tysięcy razy.

Staramy się z miesiąca na miesiąc docierać do coraz większego kręgu odbiorców, prezentując newsy z niemal całej Małopolski. Nie zawsze jest to zrozumiałe dla tych z Państwa, którzy przyzwyczajeni są na stronach Sądeczanina jedynie do informacji z Nowego Sącza i najbliższych okolic.

Zapewniam - nie zaniedbujemy ich, pamiętamy, że są bardzo ważne. Dlatego informacje z Nowego Sącza, informacje z Limanowej, wiadomości z Gorlic, Grybowa, Krynicy-Zdroju, doniesienia ze Starego Sącza, Korzennej, Nawojowej, Łabowej, Kamionki Wielkiej, Mszany Dolnej, Piwnicznej-Zdroju, Muszyny czy Chełmca są i zawsze u nas będą. Sami tu mieszkamy.

Polecam również nasz miesięcznik "Sądeczanin" i kwartalnik "Sądeczanin HISTORIA" w papierze jak i e-wydaniu. Zawsze znajdziecie w nich Państwo ciekawe materiały, nie do przeczytania gdzie indziej. Oferujemy również miejsce na ogłoszenia lokalne w naszym bezpłatnym serwisie. ([email protected])
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu