Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
16/01/2023 - 09:50

Wyślij zgłoszenie do konkursu o Nagrodę im. ks. prof. B. Kumora. POBIERZ FORMULARZ

Zgłoszenia do XI edycji konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora spływają. Czekamy na następne.

Przypomnijmy, że konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: „Książka o Sądecczyźnie” oraz „Sądecki Autor”. By wysłać zgłoszenie należy pobrać formularz, wypełnić go i wysłać.

By pobrać odpowiedni formularz należy kliknąć zakładkę – pobierz TUTAJ

Regulamin konkursu - pobierz - TUTAJ

Formularz do pobrania – „Sądecki Autor” – pobierz - TUTAJ

Formularz do pobrania – „Książka o Sądecczyźnie” - pobierz - TUTAJ

Oprócz imienia i nazwiska autora, tytułu książki i roku jej pierwszego wydania w treści zgłoszenia należy w kilku zdaniach opisać, dlaczego – waszym zdaniem – konkretna książka lub autor zasługują na wyróżnienie w konkursie. W przypadku kategorii „Sądecki autor” zachęcamy również do opisania dorobku literackiego danego kandydata.

Zarówno opisy zgłoszonych książek, jak i sylwetki sądeckich autorów zostaną przedstawione na portalu Sądeczanin.info. Mile widziane będą także zdjęcia. Do przesyłania zgłoszeń konkursowych zapraszamy w szczególności wydawców, bibliotekarzy, osoby reprezentujące instytucje kultury i samorządy lokalne, a także autorów i czytelników.

Zgłoszenia można przesłać drogą mailową na adres: [email protected] lub pocztą na adres: Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin”, ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz. Jedna osoba może w każdej z dwóch kategorii dokonać maksymalnie 3 zgłoszeń.

Dalszą część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu