Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lutego. Imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
31/08/2022 - 11:40

Uwaga! Zmiana rozkładu jazdy pociągów Kraków/Nowy Sącz/Krynica-Zdrój

Bardzo ważna informacja dla wszystkich, którzy korzystają z transportu kolejowego. Już od 4 zmienia się rozkład jazdy pociągów relacji Kraków – Tarnów – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój i Jasło – Stróże (Kraków – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój).

Zmiany związane są z pracami modernizacyjnymi na torach administrowanych przez Polskie Koleje Państwowe a nowy rozkład jazdy obowiązywać będzie od 4 września (najbliższa niedziela) aż do 5 listopada. To ważna informacja dla wszystkich, którzy przede wszystkim w Dolinie Popradu poruszają się pociągami w drodze do pracy, szkoły albo w celach turystycznych. To również istotna informacja dla wszystkich uczestników i sympatyków Festiwalu Biegowego, który odbędzie się na Nakle w Piwnicznej-Zdroju już w dniach 10 – 11 września.

Jednocześnie pasażerów na pewno ucieszy fakt, że nie zmieni się ilość samych połączeń – nadal będzie ich kilkanaście par w ciągu dnia.

Zobacz też: To jakiś sen wariata! Historyk kwituje rewitalizację dworców w Piwnicznej-Zdroju

Nowe rozkłady do pobrania:
KRAKÓW – TARNÓW – NOWY SĄCZ – KRYNICA-ZDRÓJ

JASŁO – STRÓŻE

O kolejnych zmianach w rozkładach autobusów i pociągów związanych m.in. z rozpoczęciem roku szkolnego będziemy informować na bieżąco. ([email protected] Fot.: archiwum sądeczanin.info)


 


Dziękujemy za przesłanie błędu