Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
08/09/2019 - 11:50

Królowa Śniegu i inni. Kolorowi, roześmiani przebierańcy opanowali Krynicę

W konkurencji indywidualnej wygrała Dama Dziesięciolecia, a Rodzinka Dalmatyńczyków w zespołowej. Niesamowite przebrania, roześmiani ludzie lubiący ruch i dobrą zabawę. Tak było dziś, w drugim dniu Tauron Festiwalu Biegowego, w trakcie Biegu Przebierańców.

Zwyciężczyni - Dama Dziesięciolecia - swą suknię uszyła z własnych numerów startowych, jakie w dzisięć lat zebrała z własnych startów w imprezach biegowych. Pięknie pobrzękiwały też (niektóre tylko) jej medale. Dziesięć lat - tyle samo, ile ma Festiwal Biegowy, obchodzący w tym roku swój okrągły jubileusz.

Ale nie brak było też innych, pomysłowych przebrań, choćby Królowej Lodu... - przekonajcie się sami, ogladając zdjęcia i nasz materiał wideo.

Bieg Przebierańców - fantastyczne stroje i uśmiechnięci biegacze

Pomysłowością mogli się też pochwalić startujący w grupach. Byli rycerze, pielęgniarki i chirurdzy, członkowie orszaku św. Mikołaja, jak i przedstawiciele szkół magii, prosto z Harrego Pottera. W kategorii zespołowej wygrała jednak "Rodzinka dalmatyńczyków"! ([email protected]) Fot. TK

Fantastyczni przebierańcy opanowali Krynicę
Uśmiechnięci, rozbawieni, roześmiani - tacy byli dziś uczestnicy Biegu Przebierańców X Tauron Festiwalu Biegowego, jaki do niedzieli 8 września trwa w Krynicy-Zdroju.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe