Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
22/01/2017 - 03:40

Wybierz najlepszego sądeckiego lekarza rodzinnego i najlepszą przychodnię!

Już po raz piąty Fundacja Sądecka organizuje konferencję z cyklu „O zdrowiu Sądeczan”. Seminarium, które odbędzie 9 marca w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ wypełnią interesujące wykłady z różnych dziedzin medycyny. Integralna częścią wydarzenia jest plebiscyt na najlepszego sądeckiego lekarza rodzinnego i przychodnię.

Organizowany przez Fundację Sadecką i portal Sądeczanin.Info plebiscyt, odbywa się po raz drugi. Jego wyniki zostaną ogłoszone podczas seminarium.

Przeczytaj też Choroby oczu, ból i stany depresyjne, kondycja służby zdrowia. O zdrowiu Sądeczan na wiosnę

Plebiscyt obejmuje swoim zasięgiem miasto Nowy Sącz oraz powiat nowosądecki. Jego celem jest wyłonienie przez czytelników portalu najlepszego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który cieszy się największym uznaniem pacjentów oraz przychodni zdrowia najbardziej przyjaznej pacjentowi.

Przeczytaj też Pacjenci wybrali: Nie wolno stać w miejscu. Trzeba się rozwijać

Zachęcamy do zgłaszania kandydatur na „Twojego sądeckiego lekarza rodzinnego” oraz „Przychodnię zdrowia przyjazną pacjentowi”.

Kandydatury można przesyłać do naszej redakcji za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny tutaj.

Czytelników zgłaszających kandydatury prosimy o wypełnienie formularza. Należy podać

imię i nazwisko lekarza oraz miejsca jego pracy. Prosimy o uzasadnienie kandydatury (odpowiednia rubryka formularza), a także o podanie nazwiska osoby zgłaszającej.

Na zgłoszenia kandydatur do plebiscytu czekamy do 12 lutego br.

Zachęcamy naszych Czytelników do wzięcia udziału w plebiscycie. Jego rozstrzygnięcie nastąpi 9 marca br., podczas Seminarium „O zdrowiu Sądeczan na wiosnę”.

Kontakt do koordynatora projektu:

Joanna Olchawa

[email protected]

tel. 18 475 16 47Dziękujemy za przesłanie błędu