Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
22/10/2016 - 18:40

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu ul. Marcinkowickiej i Jagodowej. Poszkodowany mężczyzna zmarł w szpitalu

W Nowym Sączu doszło w sobotę 22 października do tragicznego w skutkach wypadku, w którym ucierpiał 60-letni mężczyzna jadący skuterem. Został zabrany do szpitala, gdzie, mimo wysiłków lekarzy, zmarł.

Tragiczny wypadek w Nowym SączuOd kilku dni w całym regionie panują bardzo trudne warunki atmosferyczne. Podczas opadów deszczu drogi są mokre i śliskie. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność i rozwagę.

Zobacz także: Zderzenie "osobówki" i autobusu kursowego. Policja apeluje o ostrożność

Dzisiaj rano doszło do groźnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Marcinkowickiej i Jagodowej w Nowym Sączu, który zakończył się tragedią.

Kierujący skuterem marki Honda sześćdziesięciolatek najprawdopodobniej wpadł w poślizg na mokrej jezdni.

Jednoślad otarł się o samochód osobowy marki Audi stojący na skrzyżowaniu ul. Marcinkowickiej i Jagodowej, a następnie, odbijając się od tego pojazdu, uderzył w znak drogowy. Ciężki skuter, wraz z kierowcą, spadał jeszcze kilka metrów i zatrzymał się dopiero w korycie potoku.

Pomocy poszkodowanemu mężczyźnie udzielił świadek zdarzenia. Strażacy przenieśli rannego w bezpieczne miejsce. Zajęła się nim załoga karetki.

- Pogotowie ratunkowe zabrało motocyklistę do szpitala - poinformował portal Sądeczanin.info dyżurny sądeckiej policji.- Niestety, mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez funkcjonariuszy.

(MACH), Fot. PSP w Nowym Sączu, (MACH).

Wypadek przy Jagodowej


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020