Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
23/08/2016 - 10:10

Tragedia na obwodnicy Biecza. Co powie świadek?

W szpitalach w Gorlicach i Krośnie, pod stałą opieką lekarzy, przebywają nadal ranni, którzy ucierpieli w niedzielnym, tragicznym wypadku na obwodnicy Biecza. Kluczowe w kwestii odtworzenia przebiegu zdarzeń mogą się okazać zeznania świadka.

Tragedia wydarzyła się w Korczynie (w powiecie gorlickim) na obwodnicy Biecza. W niedzielne popołudnie doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Opel i Audi. W obu samochodach podróżowały rodziny. Wypadku nie przeżyło małżeństwo, które podróżowało z dziećmi w Audi.

Tragiczny wypadek na obwodnicy Biecza

Sześcioro innych uczestników tego zdarzenia zostało przewiezionych do szpitali w Gorlicach i Krośnie.

Poszkodowani przebywają nadal w tych placówkach medycznych pod troskliwą opieką lekarzy.

Tragiczny wypadek na obwodnicy Biecza- Wśród informacji jakie uzyskałem dzisiaj rano, nie ma żadnych oficjalnych wiadomości, aby stan zdrowia którejś z tych poszkodowanych osób uległ pogorszeniu - powiedział portalowi Sądeczanin.info. st. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji.

Tragedia w Korczynie na obwodnicy Biecza – nie żyje małżeństwo, sześcioro rannych w wypadku

Od wczoraj Prokuratura Rejonowa w Gorlicach prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

- Wczoraj odbyła się sekcja zmarłych osób - mówi Sławomir Korbelak, zastępca prokuratora rejonowego w Gorlicach. - Czekamy na kompleksową opinię.

Gorliccy śledczy zlecili już przesłuchanie bezpośredniego świadka wypadku.

- Świadek jest osobą spoza powiatu gorlickiego – dodaje prokurator. – Dlatego te czynności zrealizuje właściwa jednostka. Wykonanie niezbędnych czynności z uczestnikami  wypadku jest uzależnione od opinii lekarzy i stanu zdrowia poszkodowanych.

(MACH), Fot. PSP w Gorlicach/ Dariusz Surmacz, RSZ.

Tragiczny wypadek w Korczynie


Dziękujemy za przesłanie błędu