Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
09/10/2016 - 19:50

Szyb nie ma, bak otwarty. To już wrak? To zabierać go stąd! [ZDJĘCIA]

Kilku dni od naszej ostatniej publikacji na ten temat było trzeba, bo sfotografowany na parkingu przy Konopnickiej samochód stracił szyby i zabezpieczenia baku. – Chyba pora najwyższa go zabrać – komentują okoliczni.

O dwudziestu porzuconych autach na terenie administrowanym przez Grodzką Spółdzielnię Mieszkaniową pisaliśmy w publikacji Jedna spółdzielnia, 20 wraków. Porzucone w ramach recyklingu?

Nie minęło kilka dni a obfotografowany przez nas samochód został mocno zdewastowany. Wybito szyby, wyrwano zabezpieczenie wlotu paliwa.

Ktoś sobie chyba wziął do serca komentarz komendanta Straży Miejskiej, że by auto stojące miesiącami w jednym miejscu zakwalifikować jako wrak i móc uruchomić odpowiednie procedury celem jego wywiezienia trzeba konkretnych argumentów.

Pojazd musi stanowić zagrożenie dla otoczenia. Ostatnie zdjęcia pojazdu stojącego już od wielu miesięcy na parkingu na Konopnickiej na osiedlu Millenium mówią same za sobie.

Czy auto stąd zniknie?

Powinno jak najszybciej, bo łatwo sobie wyobrazić jaką stanowi pokusę dla chłopców bawiących się na okolicznych podwórkach.

W środku widać kamień. Ktoś uszkodził pojazd celowo, szkoda, że właściciel nie zabrał go od razu po pierwszej interwencji mieszkańców.

Za całe, kompletne, sprawne auto sprzedane na części można dostać nawet około tysiąc pięćset złotych. 

ES [email protected] Fot.: KS

Pozostawiony opel na parkingu


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020