Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
24/11/2016 - 11:55

Studenci z PWSZ: najlepsi i najaktywniejsi

Podczas XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju w okolicznościowych praktykach studenckich brało udział ponad pięćdziesięciu studentów z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. W siedzibie Fundacji Sądeckiej spotkali się z organizatorami Forum, odebrali podziękowania i wyróżnienia.

Podczas XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju studenci wykazali się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, a ich pomoc okazała się nieoceniana.

W ramach cyklu spotkań podsumowujących Praktyki Forum Ekonomicznego przedstawiciele biura organizacyjnego Instytutu Studiów Wschodnich spotkali się ze studentami , którzy reprezentowali Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu. Podczas spotkanie zostały  wręczone zaświadczenia oraz wyróżnienia dla najaktywniejszych praktykantów .

Fundacja Instytut Studiów Wschodnich kładzie ogromny nacisk na pracę z młodymi osobami. Jednym z celów Fundacji jest zachęcanie i zapewnienie dostępu do aktywności na co dzień, w swoich społecznościach lokalnych i organizacjach studenckich.

W związku z długoletnią współpracą ISW z miesięcznikiem "Sądeczanin" oraz Fundacją Sądecką, wspaniali wolontariusze z Krynicy otrzymali propozycje zaangażowania we współpracę z redakcją miesięcznika i serwisu sądeczanin.info, pracy w dziale marketingu Fundacji Sądeckiej oraz zaangażowaniem w akcję charytatywną ”Serce sercu”.Dziękujemy za przesłanie błędu