Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
10/09/2016 - 18:40

Strongman Tomasz Kowal pochwalił się synem! Ale mistrzostwo w grillowaniu zdobyli Państwo Janusz z Ptaszkowej! [ZDJĘCIA]

Dziś, w sobotę (10. 09.) odbyły się jubileuszowe XV Mistrzostwa Nowego Sącza w Grillowaniu. Z 33 punktami wygrali je państwo Elżbieta i Stanisław Janusz z Ptaszkowej. Za walory smakowe zwycięzcy zdobyli maksymalna notę 15 punktów.

Drugie miejsce zajęła drużyna Angelika i Łukasz Kruczek z Kamionki Wielkiej, którzy za walory smakowe zebrali również maksymalną ilość punktów, ale gorzej wypadli w ocenie oryginalności potrawy.

Zobacz też: Radny Gajdosz o filmie „Smoleńsk” : W zakłamywaniu rzeczywistości nigdy nie wezmę udziału!

Trzecia lokata przypadła w udziale  – Marta Bugańska i Mateusz Rogodziński z Nowego Sącza. Najmłodsi uczestnicy świetnie gotuj, ale jury miało spore zastrzeżenia do samej oprawy, która towarzyszyła ich twórczej pracy.

Impreza zgromadziła sporo prawdziwych sław. Był nas strongman Tomasz Kowali, który najpierw przeciągnął TIR-a a potem prezentował się zebranym jako troskliwy i w pełni zaangażowany ojciec. strongmanowi towarzyszyła na imprezie cała rodzina.

Nie było wśród zebranych osoby, która by nie reagowała uśmiechem na widok Kowala prowadzącego dumnie wózek, do którego doczepiony był balon ze smerfem. Siłacz nie krył, że synek to dla niego „pępek świata”.

Zdecydowanie przyspieszyły serca pań, gdy na imprezie pojawił się Kordian Cieślak, nasz mistrz sceny disco polo z Żelaźnikowej.

Ewa Stachura e.stachura@sadeczanin.info Fot.: Ewa Stachura

Tomasz Kowal pochwalił się synem!


Dziękujemy za przesłanie błędu