Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
25/11/2016 - 08:00

Starosta i komendant kupili do spółki policyjny radiowóz

Złożyli się po połowie . Starosto nowosądeckie dało 45 tysięcy złotych, resztę dołożyła Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Dzięki temu działaniu „wespół w zespól” stróżowie prawa w Łososinie Dolnej mają nowy radiowóz.

Starosta nowosądecki Marek Pławiak już przekazał kluczyki do samochodu  marki Skoda YetiActive komendantowi komisariatu w Łososinie Dolnej – podkom. Bogdanowi Łęczyckiemu.

- Jednym z głównych celów samorządowców jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów – mówił starosta Marek Pławiak. – Staramy się więc, w miarę naszych możliwości finansowych, pomagać służbom odpowiadającym za utrzymanie i poprawę bezpieczeństwa. Stąd dofinansowanie w 50 procentach zakupu nowego samochodu dla policjantów. Życzę dobrej i spokojnej służby.

- Dziękuję staroście i Zarządowi Powiatu za to, że zawsze możemy liczyć na wsparcie – powiedział mł. insp. Jarosław Tokarczyk, Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu. – Samorządowcy powiatowi doskonale znają warunki terenowe, w których pracują policjanci. Samochód z napędem na cztery koła jest idealnym rozwiązaniem w naszym górskim terenie.

(m)Fot. Maria Olszowska Starostwo Powiatowe w Nowym SączuDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020