Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
10/12/2016 - 07:20

Serce-Sercu: Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!

Przedświąteczna zbiórka żywności „Serce-Sercu” jest już na półmetku, a w naszym magazynie rośnie góra jedzenia, które trafi do najbardziej potrzebujących.

- Jest naprawdę bardzo dobrze – powiedzieli Kacper Lewandowski, Tymoteusz Dziedzina, Sebastian Czerpak i Konrad Motawa – uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych, których wczoraj (9 grudnia) spotkaliśmy w sklepie „Spółdzielni Ogrodniczej” przy ul. Chopina w Nowym Sączu. I rzeczywiście: kosz chłopaków dość szybko się zapełniał potrzebnymi artykułami żywnościowymi.

W sklepie „ABC” przy Al. Wolności można było natomiast spotkać Natalię Rosiek i Kacpra Marcisza. To uczniowie placówki "Prywatne Szkoły Niepubliczne" w Nowym Sączu. Wolontariusze toczyli czasami ciężkie dyskusje z klientami, przekonując ich do wsparcia akcji „Serce-Sercu”.

-  Pomagamy tym, którzy sami nie potrafią sobie pomóc – mówili.

Pomóc może każdy z nas. Wystarczy podzielić się zakupami, bo dzięki temu organizatorzy akcji – ludzie związani z Fundacją Sądecką, będą mogli przygotować świąteczne paczki dla osób potrzebujących z naszego regionu.   

Dzisiaj 10 grudnia spotkacie nas: w Galerii Sandecja - przy sklepie Carrefour, w sklepie Społem na ul. Królowej Jadwigi, w sklepie „Spółdzielni Ogrodniczej” przy ul. Jagiellońskiej, w „Delikatesach Centrum” przy ul. Konstanty, w „Lewiatanie” przy ul. Stadnickich, w sklepie „Eko” w Muszynie oraz w sklepach SOWA w Dąbrowie i Wielogłowach.

(KB)

Fot. JB

Serce-Sercu 9 grudnia

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach