Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
25/02/2016 - 11:10

Sądeczanie posiadali narkotyki. Sprawa znajdzie finał w sądzie

Dzięki pracy sądeckich policjantów narkotyki o czarnorynkowej wartości około sześciu i pół tysiąca złotych nie trafią do obiegu. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch sądeczan w wieku 18 i 22 lat podejrzanych o ich posiadanie.

Obaj mężczyźni zatrzymani zostali w Nowym Sączu we wtorek (23 lutego).

policja odnalazła marihuanę i amfetaminę

- Dwóch sądeczan w wieku 22 i 18 lat posiadało przy sobie oraz w mieszkaniu, w którym przebywali narkotyki – powiedziała naszemu portalowi sierż. szt. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w nowym Sączu. - W czasie zatrzymania oraz przeszukania pomieszczeń, w których przebywał 18-latek policjanci ujawnili około 26 gramów amfetaminy tj. 51 działek dealerskich o wartości około 1,5 tys. złotych. Natomiast przy 22-letnim sądeczaninie funkcjonariusze zabezpieczyli aż 132 działki dealerskie marihuany o wadze około 67 gramów i czarnorynkowej wartości około 5 tys. złotych. Podczas przeszukania policjanci dodatkowo zabezpieczyli pieniądze w kwocie około dwóch tysięcy złotych.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

policja odnalazła amfetamine i marihuanę

Wczoraj usłyszeli oni zarzuty z art. 62 ust.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Sprawa jest rozwojowa.

Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. (MACH)

Fot. i źródło: KMP w Nowym Sączu.

Nowy Sącz: Policja odnalazła amfetamine i marihuanę


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe