Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
26/06/2016 - 15:30

Rodzinny Festyn na Rynku w Nowym Sączu. Gwiazdą Mateusz Ziółko

Od godziny 15, na nowosądeckim Rynku, trwa Festyn Rodzinny, zorganizowany przez stowarzyszenie Sursum Corda. Wielka, rodzinna fiesta ma z hukiem zainaugurować tegoroczne wakacje.

Od godziny 15, na nowosądeckim Rynku, trwa Festyn Rodzinny, zorganizowany przez stowarzyszenie Sursum Corda. Wielka, rodzinna fiesta ma z hukiem zainaugurować tegoroczne wakacje. Wakacje odpowiedzialne i bezpieczne, stąd m.in.obecność wśród namiotów tego, w którym dowiemy się czegoś o bezpieczeństwie od przeuroczych funkcjonariuszek policji.

Na sądeczan czeka na płycie Rynku mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, namioty, gdzie można będzie pomalować twarz, liczne gry, zabawy, konkursy, mini-szczudła, a także balonowe zoo. Są też pokazy baniek-gigantów i stoisko z watą cukrową.

To wszystko dla zabawy, ale jest coś więcej: tysiąc losów w loterii fantowej, która pomoże wysłać dzieci na wakacje oraz wesprze działania wolontariuszy. Uczetnicy loterii dostaną opaski odblaskowe i balony.

Już niebawem, bo o godz. 18, na rozstawionej przed ratuszem wielkiej scenie, rozpocznie się koncert Mateusza Ziółko. (tek) fot. tek

Festyn Rodzinny Sursum Corda w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020