Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
06/05/2016 - 10:40

Przybyło inżynierów po nowosądeckiej PWSZ

Wczoraj (5 maja) odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Instytutu Technicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Tytuł inżyniera otrzymało 150 osób, które ukończyły: Ekoenergetykę, Inżynierię mechaniczną, Inżynierię produkcji żywności, Informatykę stosowaną, Mechatronikę pojazdów samochodowych lub Mechatronikę stosowaną w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym. Absolwenci odebrali dyplomy z rąk: prof. Mariusza Cygnara, rektora PWSZ w Nowym Sączu, zastępcy dyrektora Instytutu Technicznego – dr Anny Kochanek oraz zastępcy prezydenta Nowego Sącza – Jerzego Gwiżdża.

Wierzę, że wiedza, którą tu zdobyliście, pozwoli Wam odnaleźć się na tym trudnym obecnie rynku pracy – zwrócił się do absolwentów rektor Cygnar.

W takiej uroczystości mam zaszczyt być po raz pierwszy. W takim momencie człowiek czuje się panem swojego losu i mam nadzieję, że wszystko wam się ułoży i będziecie usatysfakcjonowani z tego, co będziecie robić. Pamiętajcie, jesteście inżynierami swojego życia –  wskazał Jerzy Gwiżdż.

(JB)
Fot. PWSZ w Nowym Sączu

Przybyło inżynierów po nowosądeckiej PWSZ


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)