Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 lipca. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
21/07/2016 - 11:30

Pożegnania i powitania w sądeckiej policji. Ci odlatują, ci zostają

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu Jarosław Tokarczyk oficjalnie pożegnał swojego pierwszego zastępcę Krzysztofa Tybora, który awansował na stanowisko komendanta powiatowego policji w Gorlicach. Jednocześnie pogratulował jego następcy i przywitał drugiego zastępcę. Były kwiaty, gratulacje i podziękowania.

Odchodzący z sądeckiej jednostki mł. insp. Krzysztof Tybor został 18 lipca powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach. Tego samego dnia na posadę pierwszego zastępcy komendanta awansował podinsp. Ireneusz Maślanka.  

Uroczystość pożegnania przez sądecką jednostkę Krzysztofa Tybora była jednocześnie przywitaniem nowego zastępy, podinsp. Jerzego Polczyka, który z kolei wcześniej był komendantem komisariatu policji w Tuchowie.

Podczas tego okolicznościowego spotkania Jarosław Tokarczyk w imieniu swoim, kadry kierowniczej oraz wszystkich sądeckich policjantów podziękował komendantowi Tyborowi za znaczący wkład w sukcesy sądeckiej Policji. Z wyrazami uznania i szacunku  przekazał  na jego ręce pamiątkową szablę oraz okolicznościowy grawerton - relacjonuje spotkanie na swojej stronie internetowej Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.  

Komendant Tokarczyk pogratulował także awansu swoim  zastępcom i  wręczył im pamiątkowe ryngrafy z życzeniami  dalszych sukcesów i pomyślności na nowych stanowiskach.

Żegnający się z sądecką jednostką Krzysztof Tybor dziękował swoim dotychczasowym przełożonym, z którymi przez ten okres współpracował, czyli mł. insp. Jarosławowi Tokarczykowi oraz poprzedniemu komendantowi sądeckiej jednostki insp. w st. spocz. Markowi Rudnikowi. Zwrócił się także do kadry kierowniczej oraz osób z którymi współdziałał.

Gratulacje i słowa uznania komendantowi Tyborowi oraz nowym zastępcom podczas spotkania przekazywała także obecna na uroczystości kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

(ami), fot: nowy-sacz.policja.gov.pl

pożegnanie komendanta

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik