Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 6 sierpnia. Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego
14/06/2016 - 13:10

Nowy Sącz: Skoda i Volkswagen rozbite. Hak zamortyzował uderzenie w audi

Prawie pół godziny trwały dzisiaj utrudnienia na ul. Kunegundy w Nowym Sączu. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Dwa z nich zostały mocno uszkodzone.

Dominowa stłuczka na ul. Kunegundy w Nowym Sączu

Do zdarzenia doszło około godz. 10.40 w momencie, gdy samochody czekały na zmianę świateł. Volkswagen Polo najechał na tył stojącej przed nim Skody Octavii, a ten samochód przemieszczając się, siłą uderzenia, do przodu uderzył w audi 100.

Była to wzorcowa stłuczka na zasadzie domina. Na ul. Kunegundy błyskawicznie dotarły służby ratownicze. Uczestnikom tego zdarzenia, na szczęście, nic poważnego się nie stało. Zespół karetki pogotowia ratunkowego nie przetransportował nikogo do szpitala.

- Najgorzej pokiereszowana jest skoda, która stała w środku – powiedział naszemu portalowi kierowca osobowego audi. – Ona najbardziej ucierpiała. Tył rozbity, przód uszkodzony. Volkswagen ma także rozbity cały przód.

Dominowa stłuczka aut na ul. Kunegundy w Nowym Sączu

Uderzenie w audi zamortyzował zamontowany hak holowniczy.

Nie wiadomo, czy sprawca kolizji zagapił się, czy była jakaś inna przyczyna, że doszło do zdarzenia.

Uszkodzone samochody zostały zepchnięte z jezdni, by nie blokowały w tym miejscu ruchu. Przez około pół godziny ruch na ul. Kunegundy odbywał się wahadłowo.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniała na miejscu policja.

(MACH), Fot. (MACH)

Ulica Kunegundy w Nowym Sączu, zderzenie trzech aut


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)