Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
17/10/2016 - 10:25

Nowy Sącz: Rozbite „osobówki” pod wiaduktem na ul. Węgierskiej

Na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu zderzyły się dwie „osobówki”. Pasażer podróżujący w jednym z tych pojazdów został przewieziony do szpitala.

Do stłuczki BMW i Volkswagena Polo doszło przy moście kolejowym nad ulicą Węgierską, w niedzielne popołudnie, kilka minut po godz. 14.00.

Kolizja aut na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu

W obu samochodach podróżowało łącznie dziewięć osób. Pasażer jednego z tych aut został poszkodowany. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, a potem mężczyzna trafił pod opiekę zespołu karetki pogotowia ratunkowego, która dotarła na miejsce zdarzenia. Ranny został zabrany do szpitala.

Zobacz także: Kto kierował Citroenem, który uderzył w przepust?

Pozostałym osobom nic się, na szczęście, nie stało.

Strażacy odłączyli w uszkodzonych samochodach akumulatory. Później zepchnęli pojazdy na pobocze i uprzątnęli z jezdni pozostałości po kolizji.

Kolizja na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu

- Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący Volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem marki BMW – poinformował nasz portal mł. asp. Justyna Basiaga, rzecznika sądeckiej policji.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem

(MACH), Fot. PSP w Nowym Sączu.

Zderzenie samochodów na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu