Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 maja. Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława
14/07/2016 - 06:20

Nowy Sącz: które ulice będą zamknięte na czas Tour de Pologne?

Wiemy jak będzie szczegółowo wyglądała trasa przejazdu kolarzy biorących udział w Tour de Pologne. W dniach od 13 do 15 lipca część ulic będzie zamknięta dla ruchu, zmieni się też trasa przejazdu miejskich autobusów. Kliknij w trasę, by zobaczyć szczegóły:

Dziś, od godz 5.30 zamknięte już zostały ulice w miejscu i bliskiej okolicy powstawania miasteczka etapowego 73. Tour de Pologne. Kierowcy nie przejadą ulicą Prażmowskiego (od Lwowskiej do Ronda Solidarności) i ul. Królowej Jadwigi (od Ronda Solidarności do Klasztornej).

Zmiany organizacji ruchu są też na ulicy Nadbrzeżnej. Poniżej przeczytasz szczegółowy wykaz odcinków ulic i terminów, kiedy zostaną zakmnięte. Mozesz też skorzystać z grafiki - po kliknięciu na ulicę zobaczysz szczegóły. Sprawdź też: Szczegółowy harmonogram przejazdu Tour de Pologne przez Nowy Sącz i Sądecczyznę

Kierowcy i pasażerowie MPK, to informacja przede wszystkim dla Was. Ograniczony będzie nie tylko ruch, ale również miasto czasowo ograniczy mozliwość parkowania w kliku miejscach. Przypomnijmy. W tym roku, podobnie jak w poprzednim w Nowym Sączu wyznaczona jest meta i start kolejnych odcinków Tour de Pologne.

13.07.

Od godzin wieczornych - 13.07 (środa) - do godzin popołudniowych - 15.07.(piątek) - będą obowiązywały zakazy zatrzymywania i postoju na następujących ulicach: ul.Lwowska (na odcinku od ul. Gwardyjskiej do ul. Prażmowskiego, ul. Konarskiego, ul. Dunajewskiego, ul. Nadbrzeżna (na odcinku od ul.Szarych Szeregów do ul. Prażmowskiego).

ZOBACZ: Które ulice w Nowym Saczu będą zamknięte podczas Tour de Pologne 

Przeczytaj też: 

14.07. (czwartek)

Od godz. 13 do godz. 19:30 całkowicie z ruchu kołowe będą następujące ulice: Bulwar Narwiku, Kilińskiego, Krańcowa, Królowej Jadwigi, Prażmowskiego, Lwowska (na odcinku od ul. Prażmowskiego do Rynku), Piotra Skargi.

Ulice Królowej Jadwigi i Beliny-Prażmowskiego, na odcinku od Lwowskiej do ul. Klasztornej będą zamknięte dla ruchu kołowego od godz. 5:30 do 23:00. Będą też utrudnienia w ruchu na ul.Nadbrzeżnej. Wyjazdy z ulic podporządkowanych do wymienionych powyżej ulic oraz zjazdów z posesji będą na czas wyścigu zamknięte. Ulice będą udostępniane dla ruchu kołowego bezpośrednio po zakończeniu przejazdu zawodników i uprzątnięciu elementów scenografii.

15.07.

15.07.od godz. 12:30 do 13:20 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu w związku ze startem zawodników z Rynku i ich przejazdem ulicą Lwowską w kierunku Grybowa. Rynek będzie wyłączony z ruchu od godz. 5 do 17, natomiast ulice: Piotra Skargi, Kazimierza Wielkiego, Lwowska (od ul. Matejki do Rynku), będą wyłączone z ruchu od godz. 8:00 do 13:20.

Informacje o zmianach kursowania autobusów będą dostępne na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

ZOBACZ: Komunikacyjny chaos podczas Tour de Pologne. Gdzie nie dojedziesz MPK

PRZECZYTAJ TEŻ: Tour de Pologne 15 lipca przejedzie przez Gorlice. Które drogi będą zamknięte?

Z OSTATNEJ CHWILI: Pogotowie już używa karetkę od Korali! Cacko za pół miliona obsługuje Tour de Pologne

ES e.stachura@sadeczanin.info Źródło: UM w NS, Fot.: archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020