Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
10/08/2016 - 15:15

Muszyna. Burmistrz Golba: nie krytykujcie, bo będę usuwał...

Burmistrz Jan Golba to wytrawny samorządowiec z wieloletnim stażem i - czego dowodzi wpis - z dużym dystansem do narzędzi takich jak Facebook. Swój profil prowadzi, skrupulatnie promując gminę, ale nie życzy sobie negatywnych uwag na temat innych burmistrzów.

Dziś (10. 08.) nawet umieścił jednoznaczny wpis na ten temat:

PROŚBA!!! PROŚBA!!! PROŚBA!!!

Ponieważ na moim profilu coraz częściej pojawiają się negatywne komentarze dotyczące moich kolegów burmistrzów, uprzejmie proszę o nie umieszczanie takich recenzji ich pracy. Takimi komentarzami czuję się bowiem mocno skrępowany. Oczywiście macie Państwo prawo oceniać moją pracę, ale ocena pracy innych na moim profilu nie jest najlepszym pomysłem. Jestem pełen szacunku dla każdego, ale proszę wybaczyć, że będę takie wpisy kasował.

Komentarze na swój temat Jan Golba przyjmuje z podniesioną przyłbicą

Burmistrz Muszyny był wcześniej m.in. przez 12 lat burmistrzem Krynicy Zdroju, a w latach 2006 - 2009 zastępcą burmistrza Szczawnicy.

Od autorki: W czasach gdy na Facebooku, na Twiterze i innych portalach społecznościowych trwają regularne wojenki między politykami również tymi na szczeblu samorządowym a właściciele profili sami często podsycają hejterskie ciągoty wobec adwersarzy umieszczam Jana Golbę w loży zapomnianej kindersztuby. 

ES [email protected] Fot.: Facebook Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)