Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 maja. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
przewiń w dół
15/12/2016 - 22:00

Miesięcznik „Sądeczanin” – najlepszy prezent na 2017 rok!

Roczna prenumerata miesięcznika „Sądeczanin” może być świetnym prezentem z okazji zbliżających się: Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jaki będzie 2017? Tego nie wiemy, ale zapewniamy, że wydamy 12 numerów Waszego ulubionego czasopisma. Zrób prezent sobie albo najbliższej osobie, a jeśli się pośpieszysz, możesz wygrać atrakcyjne nagrody!

„Sądeczanin” to 100- stronicowy, bogato ilustrowany miesięcznik, z którego można dowiedzieć się, co ciekawego dzieje się w naszym regionie (tematy numeru, artykuły z historii Sądecczyzny, wywiady, reportaże, felietony etc.). Najbliższy styczniowy numer będzie setnym w historii pisma, a wzbogaci go m.in. prezentacja kandydatów biorących udział w prestiżowym plebiscycie „Sądeczanin Roku”, który od 1998 roku organizuje Fundacja Sądecka.

W prenumeracie najwygodniej i najkorzystniej, bo gwarantujemy 12 numerów w cenie 10! Prenumerata to:
- co miesiąc „Sądeczanin” w Twojej skrzynce pocztowej!
- pewność, że nie przegapisz żadnego wydania!

Roczny koszt prenumeraty na 2017 rok to zaledwie 70 zł (w tym koszt przesyłki), dlatego warto ją zamówić już dziś, a otrzymasz od wydawcy pisma upominek (oferta ważna do 20 grudnia). Wśród prenumeratorów, którzy zamówili i opłacili prenumeratę, rozlosujemy nagrody „Sądeczanina”:  5 parasolek oraz 5 kalendarzy książkowych.

Chcesz zaprenumerować więcej egzemplarzy – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 18 475 16 31 lub adresem mailowym: [email protected].

2017 rok zaczynamy już w styczniu od jubileuszowego – setnego numeru! Dlaczego warto czytać „Sądeczanina”?
JUTRO: Wiesz, co w przyszłości wydarzy się tam, gdzie mieszkasz. Piszemy  o planach i projektach. Rozmawiamy z najważniejszymi osobami.
DZIŚ: Uczestniczysz w dyskusji o tym, co dziś ważne dla Sądecczyzny,  poznajesz wszystkie opinie.
WCZORAJ: Przypominamy historię naszego regionu, czytasz o wydarzeniach,  faktach i ludziach, których nie możesz zapomnieć...

(JB)