Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
09/08/2016 - 13:50

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Gdzie jest zaginiony Władysław Ryznar?

Policja i rodzina szukają zaginionego 69-letniego Władysława Ryznara, mieszkańca Strzeszyna (powiat gorlicki). Osoby posiadające jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach.

Zaginiony Władysław Ryznar mieszkaniec StrzeszynaMieszkaniec Strzeszyna wyszedł z domu w ostatnią sobotę (6 sierpnia) między godziną 11.00, a 13.00. Mimo upływu już kilku dni nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie skontaktował się z rodziną. Bliscy mężczyzny powiadomili o jego zaginięciu gorlickich funkcjonariuszy.

- Nie wiadomo, dokąd udał się zaginiony Władysław Ryznar – powiedział portalowi Sądeczanin.info st. asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji. – Mężczyzna nie zabrał ze sobą żadnych rzeczy osobistych. Ma on problem z poruszaniem się. Utyka na nogę. Dłuższe chodzenie powoduje u niego zmęczenie i bóle nóg. W prawej dłoni posiada trwale zgięte palce, co ogranicza jego sprawność.

Zobacz także: Gdzie jest zaginiona mieszkanka Limanowej?

Poszukiwania zaginionego prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu Władysława Ryznara proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach - tel. 18-3548215, 997 lub z prowadzącym sprawę tel. 18-3548225 lub 793 084 811.

Rysopis zaginionego Władysława Ryznara: wzrost 178 cm, waga ok. 80 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie, proste, szpakowate z widocznymi zakolami, twarz podłużna, uszy duże odstające, nos prosty średni zaokrąglony na czubku, oczy koloru czarnego, widoczne braki w uzębieniu.

Znaki szczególne: Ma problem z poruszaniem się, utyka na nogę.

Władysław Ryznar w dniu zaginięcia ubrany był: w koszulę z długim rękawem jasnego koloru zapinaną na guziki, spodnie materiałowe koloru ciemnego. Na nogach miał obuwie typu klapki koloru czarnego z białą podeszwą.

Opr. (MACH), źródło/fot: KPP w Gorlicach.Dziękujemy za przesłanie błędu