Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
26/11/2016 - 21:25

Kapela Góralska Ciupaga: salę rozsadzili, ale zajęli trzecie miejsce. Finał Mam Talent należał do…

Kapela Góralska Ciupaga wystąpiła w finale jako druga, co oznacza, że zebrali niemal najwyższą ilość głosów spośród 10 finalistów 9. Edycji Mam Talent. Zaraz po zespole tanecznym Wolf Gang z Bydgoszczy.

Małgorzata Foremniak już zapowiadając ich występ skwitowała: Góralska Ciupaga scenę rozsadza…

Sami członkowie kapeli nie kryli miłego zaskoczenia.

- Myśleliśmy, że będziemy na ósmym miejscu a tu drugie…

I zaraz potem zagrali.

Zaprezentowali kawałek, który zaskoczył wszystkich. W rockendrolowym rytmie zabrzmiał świetny choć i rubaszny tekst „Łap babo chłopa…”

Jury nie kryło aprobaty.

Zobacz też: Góralska Ciupaga w Mam Talent: jest ogień, jest power, jest żywioł! Publiczność oszalała!

- Najważniejsze jest to, że cieszycie się muzyką – komentowała Agnieszka Chylińska setnie rozbawiona aluzjami prowadzących, czym to łapanie może się skończyć.

- Ja was kocham za to, że jesteście nieprzewidywalni. Ostatnie było góralskie disco polo a dziś góralski rock – mówił z kolei Agustin Egurrola podkreślając, że bardzo ważne i cenne jest to, że muzycy z kapeli mają dystans do siebie i tego co robią.

- Wasza kapela ma jaja jak górskie jeziora – śmiała się Małgorzata Foremniak.

Warto przy okazji przypomnieć, że Kapela Góralska Ciupaga w 2013 roku startowała w innym wielkim show muzycznym Must Be The Music. „Kupili” wtedy swoją muzyką czwórkę jurorów tylko Łozo z zespołu Afromental wcisnął klawisz "nie" i pogrzebał szansę na sukces w tamtym czasie.

Zobacz też: Kapela Góralska Ciupaga: damy z siebie wszystko prosto z serducha! Wielki finał programu Mam Talent już sobotę

Informację od tego, kto dostał się do ścisłej czołówki jury rozpoczęło od wyczytania zespołu Acrodreams. Napięcie sięgnęło zenitu, bo na scenie został nasz zespół Góralska Ciupaga i Jakub Herfort, który podczas finału brawurowo zaśpiewał słynny szlagier Toma Jonsa „Dilajla”.

I okazało się, że to właśnie on został zwycięzcą 9. Finału Mam Talent.

Kapela z Łącka uplasowała się na trzeciej lokacie.

ES [email protected] Fot.: Facebook.Dziękujemy za przesłanie błędu