Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
16/06/2016 - 15:15

Każde wejście na stawy to nowy bilet! Dlaczego? [WIDEO]

Wczoraj (15. 06.) otwarto kąpielisko na Starosądeckich Stawach, które od tego roku jest płatne. Już się pojawiły pierwsze głosy krytyki. Bo za każdym razem gdy opuścimy kąpielisko, choćby po to, żeby coś wziąć z samochodu, musimy na nowo zapłacić za bilet. Burmistrz Jacek Lelek wyjaśnia, że nie ma innej możliwości.

- Wczoraj sprzedaliśmy ze czterdzieści biletów, ale gości było około stu. Różnica bierze się stąd, że dla grup kilkuosobowych wystawiamy zazwyczaj jeden paragon - podsumowuje pierwszy dzień pracy hna stawach pan Benjamin, kasjer.

- Teraz jeszcze jesteśmy w stanie zapamiętać większość twarzy i wiemy kto wychodzi z kąpieliska, a po chwili wraca. W sezonie jak osób będą tysiące nie będzie takiej możliwości. Każda osoba, która opuści obiekt, będzie musiała wracając kupić jeszcze jeden bilet - dzieli się wrażeniami.

- To jakiś absurd, zapomnę torebki albo będę musiała coś wziąć z samochodu i mam jeszcze raz płacić. Najpierw mówiło się, że stawy będą darmowe. Potem mówiło się, że wejście będzie płatne, ale ceny biletów będą symboliczne. A teraz okazuje się, że bilet trzeba będzie kupować kilka razy. To jakaś kpina - komentuje pani Mariola, która zadzwoniła w tej sprawie do naszej redakcji.

ES [email protected]

Film/fot.: Krzysztof Stachura

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu