Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
03/08/2016 - 08:40

Jak weekend to tylko w Muszynie na Święcie Wód Mineralnych

W Muszynie rozpoczęło się wczoraj (2 sierpnia) coroczne Święto Wód Mineralnych. Amfiteatr Zapopradzie będzie tętnił życiem przede wszystkim w weekend (6-7 sierpnia), kiedy to na scenie wystąpią zespół Enej, Andrzej Grabowski i Stan Borys.

Święto Wód Mineralnych to jedna z największych i najhuczniejszych imprez plenerowych organizowanych w okresie wakacyjnym w uzdrowisku. Obok degustacji wód mineralnych został przygotowany interesujący program artystyczny.
Jutro (4 sierpnia) mieszkańcy Muszyny będą mogli obejrzeć musical „Mussina II - Baśń o Muszynie”, przygotowany na podstawie podań historycznych i legend o Muszynie. Pierwsza część musicialu  „Mussina-biskupie miasteczko” został wystawiona na deskach muszyńskiego amfiteatru „Zapopradzie” w lipcu 2014 roku i okazał się wielkim sukcesem. Część II ma być równie niezwykła.

Zobacz zwiastun musicalu

W weekend Amfiteatr Zapopradzie będzie tętnił życiem. Na scenie zaprezentują się gwiazdy: zespół Enej, zespół VOX, Salsa, No Brothers, Andrzej Grabowski i Stan Borys. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, pokazu sztucznych ogni i na zakończenie Święta – Laser show.

(KB) [email protected]

fot. arch. 







Dziękujemy za przesłanie błędu