Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
05/04/2016 - 19:25

Eko -Targi w Brzeznej: obowiązkowo zamelduj się z rodziną!

Podczas trzecich targów w Brzeznej nie zabraknie jak zwykle atrakcji dla dzieci, miłośników frykasów i najmodniejszych ostatnio ludowych motywów w modzie.

Oscypki, i sery wędzone, nasze rodzime m.in. z ekologicznego gospodarstwa w Mochnaczce Wyżnej a nie z masowej produkcji dla sieciówek. Miody i gospodarstwa Pasiecznego Miś. Wyroby wędliniarskie ze znanej masarni „Rarytasy z Podlasia”.. To wszystko można zaserwować naszym milusińskim gdy już zmęczą się na specjalnie zorganizowanym placu zabaw. Tam, pod czujnym okiem organizatorów będą mogły pozjeżdżać i pobrykać na dmuchanych zabawkach, zasmakować przygody w kulach wodnych – dziecko wchodzi do środka dmuchanej kuli i może chodzić po wodzie. Jednocześnie zainteresowani będą mogli zobaczyć jak wygląda ul, prawdziwy ul od środka i porozmawiać ze specjalistą od budowy domów dla pszczół.  

Piszemy to  nie bez powodu. Chcemy zasygnalizować w ten sposób wszystkim zainteresowanych targami, którzy zastanawiają się nad tym czy Eko – Targi w Brzeznej rzeczywiście mają rodzinny charakter. – Mają – nie trzeba szukać niani, na imprezę można  a nawet trzeba przyjechać z dziećmi.  Charakter wystawy ma też wymiar edukacyjny. Być może niejeden mały amator chemii, fizyki czy majsterkowania wyniesie stąd zapał do…  zbudowania własnej, doświadczalnej elektrowni słonecznej.

Bywa, że ogrody, maszyny, narzędzia czy inne nieszczególnie interesują panie. I tu pogodzimy cała rodzinę – na targach gościć będzie wśród wystawców Studio Krawieckie Koronus, które konsekwentnie i z finezją wplata motywy ludowe w modę (ubrania i dodatki) i szyje też na zamówienie regionalne stroje.

Ewa Stachura [email protected]

Fot.: archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)