Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 sierpnia. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
28/06/2016 - 08:55

Egzaminy na prawo jazdy w MORD od października w suzuki baleno

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu podpisał już umowę z firmą z Wielogłów na dostawę dwudziestu sztuk suzuki baleno. Nowe auta wymienią wysłużoną już flotę mitsubishi coltów.

Przetarg na nowe auta ma już swoją bogatą historię, bo za pierwszym razem, żadna z ofert nie spełniła kryteriów podyktowanych przez MORD. Następnie w drugiej odsłonie wygrało przedsiębiorstwo z Wielogłów, które zaoferowało suzuki baleno za bardzo korzystną cenę - niższą o prawie 10 tys. zł niż w sprzedaży detalicznej.

Zanim wyniki przetargu się uprawomocniły, jedna z firm złożyła odwołanie, jednak później wycofała pismo, które, jak twierdzi Olszyński, było bezzasadne.

– Podpisaliśmy już umowę z firmą, która wygrała. Od października po naszych drogach będą jeździć suzuki baleno, jako auta do egzaminowania – mówi Waldemar Olszyński, dyrektor MORD.

Suzuki baleno to auto nieco większe od popularnego w Polsce swifta. Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego wprowadzi je do użycia w październiku, jednak wciąż przez około pół roku będzie również możliwość zdawania egzaminów na prawo jazdy kategorii B na mitsubishi colt.

(JB), fot. MORD/Suzuki Polska

Suzuki baleno: w takich autach egzaminy na prawo jazdy w MORD od października


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)