Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
11/02/2016 - 10:55

Chełmiec: 120 osób balowało dla Asi Mosurek

Po raz piąty rodzice i dyrekcja Zespołu Szkół w Świniarsku zorganizowali bal wspierający rehabilitację Joasi Mosurek. I choć nie jest już uczennicą tej szkoły to nadal może liczyć na pomoc życzliwych jej osób.

- Ponad 120 osób dzięki uprzejmości właścicieli Domu Weselnego „Kaprys” przy zaprzyjaźnionym Zespole Bradersi mogło w ten wieczór spędzić ostatki tańcząc i bawiąc się, a tym samym wspierając rehabilitację Joasi i innych dzieci. Piękne jest to, że potrafimy zauważyć potrzebę pomocy innym, że nie pozostawiamy samych sobie tych, których doświadczyło życie bardziej niż nas. W imieniu organizatorów pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy od pięciu lat angażują się i wspierają ten bal. Poprzez takie działania możemy pomagać i nie czuć się samotnym tym, którzy w codzienności pozostają ze swoimi troskami w czterech ścianach swoich domów – podkreśla Paweł Łabuda, dyrektor ZS.

Między innymi dzięki środkom zbieranym podczas balu Joasia jest systematycznie rehabilitowana a jej stan się poprawia. Kilka lat temu Asia miała bardzo poważny wypadek po którym długo była w śpiączce. Już odzyskanie pełnej świadomości było milowym krokiem w powrocie do zdrowia, ale dziewczynka nadal ma problemy z poruszaniem się.

ES

Chełmiec: 120 osób balowało dla Asi Mosurek
Dziękujemy za przesłanie błędu