Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
13/09/2016 - 16:10

BMW ścięło dwa słupy oświetleniowe na Piłsudskiego! Jak szybko jechał kierowca? [ZDJĘCIA]

Czytelnik zaalarmował nas, że obok marketu Auchan na Alejach Piłsudskiego doszło do wypadku. BMW na niemieckich rejestracjach pędziło tak, że gdy kierowca stracił panowanie nad autem, ścięło dwa słupy oświetleniowe. Samochód jechał w stronę Krynicy.

- Kierowca BMW musiał jechać zbyt szybko. Ściął dwa słupy i kilka słupków - mówi nasz Czytelnik. W wypadku uszkodzone zostały jeszcze dwa inne auta: Renault Clio i Ford Fiesta. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w BMW, oprócz kierowcy, byli też pasażerowie.

- Patrol policji już jest na miejscu. Funkcjonariusze dopiero ustalają co się stało - informuje oficer dyżurny KMP w Nowym Sączu. Do zdarzenia doszło we wtorek 13. 09. przed godziną 18. 

Od oficera dyżurnego straży pożarnej usłyszeliśmy z kolei, że w wypadku nie ma poszkodowanych, dlatego nawet - przynajmniej na razie - nie było karetki. Na miejscu pracuje firma zajmująca się oświetleniem, bo trzeba odłączyć instalację obu lamp.

Podpytywaliśmy strażaka: z jaką prędkością trzeba jechać, żeby ściąć dwa słupy. W końcu - przynajmniej w teorii - na pierwszym auto powinno wytrącić prędkość. Nasz rozmówca był daleki od oceny, zastrzegł, że od tego są biegli. Ale jedno jest pewne - prędkość przepisowa nie była.

Do tematu wrócimy. 

Aktualizacja: Skontaktowała się z naszą redakcją pasażerka Clio: - Byłam pasażerka Clio Combi. Auto nie zostało w żaden sposób uszkodzone. Byłyśmy świadkami więc zjechałyśmy na pobocze.

ES [email protected] Fot.: Czytelnik

BMW ścięło dwa słupy oświetleniowe na Piłsudskiego! Kierowca pędził jak wariat [ZDJĘCIA]


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)