Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
27/12/2016 - 13:55

Łącko jak Wiedeń też będzie mieć swój koncert noworoczny

Jadwiga Postrożna, Natalia Zabrzeska i Dariusz Stachura wystąpią wraz z Orkiestrą Reprezentacyjną Straży Granicznej z Nowego Sącza pod batutą ppłka Stanisława Strączka w... Łącku. 21 stycznia 2017 roku o godz. 17 Koncert Noworoczny zadebiutuje w tamtejszej hali widowiskowo-sportowej.

W regionie koncerty noworoczne to tradycja Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ i Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej – w 2017 roku odbędzie się już 26. edycja. Podobne imprezy organizowane są również w Krynicy-Zdroju i Starym Sączu. Do tego zaszczytnego grona chce dołączyć teraz Łącko.

– Wszystko mamy już prawie dopięte na ostatni guzik. Nie ukrywam, że marzył mi się w Łącku taki koncert, bo jest tego warte i ma się czym pochwalić. Myślę, że będzie to niezapomniane wydarzenie – mówi Jan Dziedzina.

Wójt gminy Łącko serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza, który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku o godz. 17. Wstęp na imprezę jest wolny.

Mieszkańcy Łącka będą mogli posłuchać Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej pod batutą ppłka Stanisława Strączka (wystąpi „u siebie”), solistów: Jadwigi Postrożnej (mezzosopran), Natalii Zabrzeskiej (sopran) i Dariusza Stachury (tenor) oraz Anny Gromali, Małgorzaty Dudy, Iwony Gałysy, Marcina Wnęka, Tomasza Jarosza, Wacława Wacławiaka i Józefa Biela.

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu