Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
26/08/2016 - 12:40

Festiwal Pannonica: Dzieci łagodzą obyczaje i bawią się tu na całego! [FILM]

Mamy za sobą pierwszy dzień Festiwalu Pannonica. I tym co najmocniej rzucało się podczas wczorajszego, wieczornego koncertu jest nieprawdopodobna ilość dzieci, które uczestniczą w imprezie. I bawią się tu na całego z rodzicami i resztą widowni.

Wczoraj (25. 08.) ze sceny w Barcicach porwały widownię zespoły: Sharena, Balkanansambel , Dzambo (Cambo) Agusevi i mołdawska Orchestra. Z kamerą Sądeczanin TV utrwaliliśmy dla Was fragmenty z występu drugiej z grup. Przy okazji z ogromna radością donosimy, że Pannonica, to najlepszy dowód, że przy muzyce mogą się bawić całe rodziny z małymi berbeciami włącznie. 

Zobacz też: Gdzie się bawić? Kulturalny weekend po sądecku (26-28.VIII)

- Chcemy żeby to był festiwal rodzin i żeby jak najwięcej całych rodzin w nim uczestniczyło. Bo dzieci łagodzą obyczaje, jak są dzieci ludzie nie wariują, bawią się lepiej i bezpieczniej - śmieje się Wojciech Knapik, główny organizator Festiwalu.

- A jak te rodziny z dziećmi przyciągamy? Jako organizator nie mogę zdradzać wszystkich naszych tajemnic, ale najważniejsze jest to, i bardzo mocno to ogłaszamy, że dzieci mają wstęp za darmo. Dodatkowo organizujemy dla dzieci mnóstwo dodatkowych, też nieodpłatnych atrakcji i warsztatów, w których bardzo chętnie uczestniczą - opowiada.

Dziś kolejny dzień imprezy i kolejne atrakcje. Program w publikacji: Jutro rusza Pannonica. Festiwal inny niż wszystkie

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: Krzysztof Stachura Fot.: archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu