Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
20/03/2017 - 19:50

Lekarz Agnieszka Mirek-Zagata. „To jest nasza Pani doktor” – mówią o niej pacjenci

Lekarz chorób wewnętrznych Agnieszka Mirek-Zagata pracująca w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Opti-Med w Nowym Sączu miała powody do zadowolenia podczas VI już Seminarium „O zdrowiu Sądeczan”. Po raz drugi została zwyciężczynią w plebiscycie: „Twój sądecki lekarz rodzinny” i „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”.

To właśnie na nią czytelnicy portalu Sądeczanin.info oddali najwięcej głosów w kategorii „Twój sądecki lekarz rodzinny”.

Pani doktor była ogromnie zaskoczona wyróżnieniem. Jak mówi powtórki z ubiegłego roku zupełnie się nie spodziewała.

O tym, że Agnieszka Mirek-Zagata jest bardzo lubianym wśród pacjentów lekarzem  świadczy chociażby to, jak wypowiadają się o niej sami pacjenci.

- Pani doktor jest niezwykle skromną, życzliwą osobą – mówią o swojej pani doktor pacjenci. – Jest lekarzem z powołania. Cechuje ją profesjonalizm i wysoka kultura w kontakcie z pacjentem. Doskonały diagnosta.

Zobacz także: Lekarz Agnieszka Mirek-Zagata i NZOZ "Remedium" w Nowym Sączu zwycięzcami II Plebiscytu o zdrowiu (ZDJĘCIA!)

Takie słowa są chyba najlepszą rekomendacją tegorocznej zdobywczyni tytułu „Twój sądecki lekarz rodzinny”. Zagłosowało na nią 439 osób.

- Naprawdę nie spodziewałam się, że ponownie zdobędę ten prestiżowy tytuł. To bardzo miłe uczucie. Gdy wyczytano moje nazwisko byłam kompletnie zaskoczona. W tym roku w tej kategorii było nominowanych dwudziestu wspaniałych lekarzy - mówi zwyciężczyni. - Otrzymanie po raz drugi tego tytułu zawdzięczam pacjentom, którzy oddali na mnie swój głos. Cieszę się, że docenili moją pracę. To bardzo motywuje. Dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy.

Zwyciężczyni przyznaje, że dobry lekarz powinien posiadać szeroką wiedzę medyczną,  powinien być życzliwy i otwarty dla pacjentów.

- Każdy pacjent przekraczający próg gabinetu lekarskiego powinien czuć się „zaopiekowany” przez lekarza – dodaje tegoroczna laureatka.

(MACH), Fot. (MACH) Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)